Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Darmowy zwrot

Szanowni Klienci!

 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze zaufanie oraz za to, że wybraliście nasz sklep internetowy kalejdoskopzapachow.pl jako miejsce, gdzie znajdujecie ulubione zapachy. Dla nas najważniejsze jest Wasze zadowolenie, dlatego chcielibyśmy poinformować Was o nowej, wygodnej opcji zwrotów.

 

Z myślą o Waszej wygodzie oraz pełnym zrozumieniem, że czasem zakupy online mogą wiązać się z koniecznością zwrotu, mamy dla Was świetną wiadomość! Teraz możecie skorzystać z naszego DARMOWEGO systemu zwrotów poprzez nadanie przesyłki w punkcie odbioru. To proste i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Wam na łatwe i szybkie zwrócenie produktów, które nie spełniły Waszych oczekiwań.

 

Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy kliknąć w poniższy link:

 

LINK DO STRONY ZWROTÓW

 

Nasz zespół zawsze stara się dostarczać Wam najlepsze produkty oraz obsługę. Chcemy, aby każde Wasze doświadczenie z naszym sklepem było pozytywne, dlatego też wprowadzamy tę usługę, abyście czuli się u nas pewnie i komfortowo.

 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że jesteście częścią naszej społeczności. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Kontaktujcie się z nami przez formularz na naszej stronie lub mailowo.

 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaufanie oraz wybór naszego sklepu. Cieszymy się, że jesteśmy dla Was tutaj i staramy się dbać o Waszą wygodę podczas zakupów.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół kalejdoskopzapachow.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl